I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Rusza XVIII edycja Konkursu na pracę pisemną, którego organizatorem jest Narodowy Bank Polski. Temat pracy  konkursowej brzmi: "Dbamy o wartość pieniądza", które jest jednocześnie mottem Narodowego Banku Polskiego. W pracy należy rozważyć, co to oznacza i dlaczego jest takie ważne. Prace konkursowe (z załącznikami wymaganymi w regulaminie) należy nadesłać do 15 października 2019 r. wyłącznie za pośrednictwem formularza elektronicznego. Szczegóły i regulamin konkursu oraz wymagane dokumenty znajdują się tutajTermin nadsyłania prac mija 15 października 2019 r. Zapraszamy serdecznie do udziału w tym przedsięwzięciu. Bliższych informacji udziela nauczyciel przedsiębiorczości, pani Natalia Cygert.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie