Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

I Liceum Ogólnokształcące im. J. Wybickiego we współpracy z  Biblioteką Miejską w Kościerzynie zaprasza na spotkanie autorskie z Pawłem Sołtysem.
20.02.2020 godz. 14.00
Autor opowiadań i tekstów piosenek, wokalista i muzyk. Laureat Paszportu „Polityki” w roku 2014 w kategorii Muzyka popularna. Trzy lata później nominowany do tej nagrody w kategorii Literatura za zbiór opowiadań „Mikrotyki" /Jacek Świąder, culture.pl/. Za ten zbiór otrzymał również Nagrodę Literacką im. Marka Nowakowskiego oraz znalazł się w gronie finalistów Nagrody Literackiej Nike 2018. W 2019 roku ukazała się  „Nieradość”, druga książka  pisarza.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie