Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W środę, w mury naszej szkoły zawitał nie byle jaki gość, był to Pan Premier Jarosław Gowin, któremu towarzyszyła pani posłanka Magdalena Sroka. W spotkaniu uczestniczyli również Wiceprzewodniczący Sejmiku Województwa Pomorskiego Piotr Karczewski i przedstawiciele władz powiatu. Połowę uczestników spotkania stanowili absolwenci I LO.

Pani Starosta przedstawiła m. in. inwestycje szkoły, Pani Dyrektor zwróciła uwagę na sukcesy sportowe naszych uczniów oraz fakt coraz wyższego miejsca Naszego Liceum w rankingu Perspektyw. Premier interesował się z zakresem nowych inwestycji oświatowych w powiecie.

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie