Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

My, klasa I Cc, uczestniczymy w konkursie wydawnictwa NOWA ERA "Projektanci edukacji" na najlepsze projekty edukacyjne. W tegorocznej edycji przedstawiliśmy projekt z dziedziny historii sztuki SCRIPTA DIVINA. WITRAŻE  W OBIEKTACH SAKRALNYCH POWIATU KOŚCIERSKIEGO. Chcielibyśmy uzyskać grant na realizację projektu. Serdecznie prosimy Was i całą społeczność szkolną o udział w głosowaniu. Codziennie możecie oddać jeden głos. Dzięki Waszemu zaangażowaniu możemy wygrać. Z góry dziękujemy za oddane głosy. A tu jest link do projektu z możliwością oddania głosu.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie