Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Wszystkim wiadomo, że nic tak nie integruje jak wspólna zabawa i gra (oprócz gry Monopol), dlatego klasa IB postanowiła poświęcić jedną ze swoich, tak potrzebnych w trudnych czasach szkolnych, nocy na wspólne granie i zabawę w szkole. Co tam się nie działo... O dobre samopoczucie młodych żołądków zadbały objawione kulinarne talenty. Do białego rana odchodziły tańce (bez hulanek i swawoli) oraz planszówkowe batalie w Mistakos, 5 sekund, Rummikuba, Dobble, Królestwo Królików, Osadę, Uno, Carcassonne ikilka innych oraz, niestety, w Monopoly.

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie