Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Z przykrością informujemy, że zgodnie z zaleceniami Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Kościerzynie – nauczyciele I LO zostają objęci kwarantanną domową. Nie znamy na razie daty  końca tej kwarantanny.
W związku z tym jutrzejsze uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego ZOSTAJE ODWOŁANE. Zostańcie jutro w domach i dbajcie o swoje zdrowie.
Czynimy starania mające na celu uruchomienie nauki zdalnej. O ich postępach będziemy informować.
Zalecamy śledzenie informacji o sytuacji szkoły, które zamieszczać będziemy na stronie internetowej szkoły (www.liceum.org.pl), stronie facebookowej I LO, zakładce planu zastępstw oraz w wiadomościach dziennika elektronicznego.
Życzymy wszystkim zdrowia i spokoju!

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie