Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Lista kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym

I Liceum Ogólnokształcące im. J. Wybickiego

Najniższa liczba punktów uprawniająca do przyjęcia: 92.35

Liczba wolnych miejsc: 23

 

Nazwisko

Imię

Decyzja

Anhalt

Kornelia

nieprzyjęty

Anzlik

Maja

nieprzyjęty

Basendowski

Maciej

nieprzyjęty

Batowski

MIkołaj

nieprzyjęty

Bączkowska

Maja Elżbieta

nieprzyjęty

Berth

Oliwier

nieprzyjęty

Białk

Zuzanna

nieprzyjęty

Biernat

Wiktoria

nieprzyjęty

Błasiński

Igor

nieprzyjęty

Brandt

Julia

nieprzyjęty

Breska

Antonina

nieprzyjęty

Breszka

Katarzyna Barbara

nieprzyjęty

Brzezińska

Julia

nieprzyjęty

Buc

Nikodem

nieprzyjęty

Bukowski

Paweł

nieprzyjęty

Burandt

Adam

nieprzyjęty

Cieszyński

Igor

nieprzyjęty

Cyra

Maja

nieprzyjęty

Cyrzan

Amelia

nieprzyjęty

Czapiewska

Martyna

nieprzyjęty

Czech

Zuzanna

nieprzyjęty

Czodrowski

Paweł

nieprzyjęty

Daszkowski

Szymon

nieprzyjęty

Dolna

Patrycja

nieprzyjęty

Dułak

Hanna

nieprzyjęty

Dułak

Karolina

nieprzyjęty

Dułak

Marcelina

nieprzyjęty

Edel

Norbert

nieprzyjęty

Gawin

Aleksander

nieprzyjęty

Gehrke

Agata

nieprzyjęty

Głębocka

Julia

nieprzyjęty

Goliwąs

Marcin

nieprzyjęty

Gorący

Julia Anna

nieprzyjęty

Górniewska

Natalia

nieprzyjęty

Grelewicz

Oliwia

nieprzyjęty

Gruchała

Alicja

nieprzyjęty

Gruchała

Klaudia

nieprzyjęty

Gruchała

Marlena

nieprzyjęty

Hinc

Oliwia

nieprzyjęty

Hinca

Karolina

nieprzyjęty

Huniewicz

Wiktoria

nieprzyjęty

Igel

Weronika

nieprzyjęty

Jank

Eryk

nieprzyjęty

Janta

Mikołaj

nieprzyjęty

Jarzębińska

Julia

nieprzyjęty

Jaszewski

Kacper

nieprzyjęty

Jendernal

Maurycy

nieprzyjęty

Jereczek

Marcin

nieprzyjęty

Kamer

Aleksy

nieprzyjęty

Karczeski

Piotr

nieprzyjęty

Kąkol

Julia Gabriela

nieprzyjęty

Kiedrowski

Kajetan

nieprzyjęty

Klasa

Jakub

nieprzyjęty

Kleist

Oliwia

nieprzyjęty

Kliczkowska

Paulina

nieprzyjęty

Knitter

Aleksandra

nieprzyjęty

Kobus

Tymoteusz

nieprzyjęty

Koliński

Wiktor

nieprzyjęty

Konrad

Zuzanna

nieprzyjęty

Kostuch

Karolina

nieprzyjęty

Kosznik

Maksymilian

nieprzyjęty

Kowalczyk

Jakub

nieprzyjęty

Kreft

Nikola

nieprzyjęty

Kroll

Amelia

nieprzyjęty

Kropidłowski

Alan

nieprzyjęty

Kropidłowski

Braian

nieprzyjęty

Kropidłowski

Oskar

nieprzyjęty

Kukla

Eliza

nieprzyjęty

Kunowski

Krzysztof

nieprzyjęty

Kupiecka

Oliwia

nieprzyjęty

Kupper

Zofia

nieprzyjęty

Kurkowski

Oliwier

nieprzyjęty

Lach

Klaudia

nieprzyjęty

Laskowska

Julia

nieprzyjęty

Lehmann

Wiktoria

nieprzyjęty

Lempart

Bartek

nieprzyjęty

Lewandowski

Jakub

nieprzyjęty

Lipińska

Amelia

nieprzyjęty

Lipska

Zuzanna

nieprzyjęty

Liskowska

Martyna

nieprzyjęty

Literski

Dawid

nieprzyjęty

Literski

Dominik

nieprzyjęty

Literski

Oliwier

nieprzyjęty

Litwiński

Robert

nieprzyjęty

Loll

Sara

nieprzyjęty

Lubecka

Marta

nieprzyjęty

Łukowicz

Wiktoria

nieprzyjęty

Łyczko

Anna

nieprzyjęty

Machola

Sandra

nieprzyjęty

Makurat

Maciej

nieprzyjęty

Małek

Kamil

nieprzyjęty

Mańska

Nikola

nieprzyjęty

Marczyk

Dawid

nieprzyjęty

Markowska

Łucja

nieprzyjęty

Meier

Filip

nieprzyjęty

Męczykowska

Weronika

nieprzyjęty

Mikołajewski

Adrian

nieprzyjęty

Mikulska

Aleksandra

nieprzyjęty

Miloch

Kamil

nieprzyjęty

Młyński

Karol

nieprzyjęty

Niemczyk

Olivia

nieprzyjęty

Oleksiak

Krystian

nieprzyjęty

Pajor

Wiktoria

nieprzyjęty

Pastwa

Oliwia

nieprzyjęty

Pita

Kacper

nieprzyjęty

Plichta

Aleksandra

nieprzyjęty

Płotka

Nikola

nieprzyjęty

Pobłocka

Zuzanna

nieprzyjęty

Podjaska

Julia

nieprzyjęty

Pollak

Wanesa

nieprzyjęty

Poręba

Weronika

nieprzyjęty

Ratajczyk

Oliwia

nieprzyjęty

Repińska

Aleksandra

nieprzyjęty

Rompa

Estera

nieprzyjęty

Rostek

Nicole

nieprzyjęty

Rybicki

Marcel

nieprzyjęty

Rychert

Kacper

nieprzyjęty

Sitterlee

Maja

nieprzyjęty

Siudy

Kacper

nieprzyjęty

Siwek

Hanna

nieprzyjęty

Skwierawski

Przemysław

nieprzyjęty

Sokołowski

Karol

nieprzyjęty

Sondej

Julia

nieprzyjęty

Stencel

Weronika

nieprzyjęty

Styp-Rekowska

Marta

nieprzyjęty

Sumiński

Igor

nieprzyjęty

Szarmach

Amelia

nieprzyjęty

Szczypior

Oliwia

nieprzyjęty

Szewczyk

Nikola

nieprzyjęty

Szewczyk

Piotr

nieprzyjęty

Szopińska

Martyna

nieprzyjęty

Szweda

Patrycja

nieprzyjęty

Szyszka

Łucja

nieprzyjęty

Tkaczyk

Karol

nieprzyjęty

Toczek

Wiktoria

nieprzyjęty

Troka

Oliwia

nieprzyjęty

TYM

WIKTORIA

nieprzyjęty

Wajer

Martyna

nieprzyjęty

Warnke

Julia

nieprzyjęty

Wica

Maciej

nieprzyjęty

Wirkus

Michał

nieprzyjęty

Wolter

Wiktoria

nieprzyjęty

Worzała

Aleksandra

nieprzyjęty

Wroński

Karol

nieprzyjęty

Zaborowska

Julianna

nieprzyjęty

Zabrocka

Martyna Maria

nieprzyjęty

Zalewska

Aneta Magdalena

nieprzyjęty

Zarach

Krystian

nieprzyjęty

Zawadzka

Weronika

nieprzyjęty

Zelewska

Hanna

nieprzyjęty

Zelka

Weronika

nieprzyjęty

Ziomkowski

Oskar

nieprzyjęty

Zulewski

Tadeusz

nieprzyjęty

Żymierczykiewicz

Dominik

nieprzyjęty

Data publikacji listy: 19 sierpnia 2020 r.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie