Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Lista kandydatów przyjętych do I Liceum Ogólnokształcącego im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie

klasa: 1A [mat-chem-ang]

Nazwisko, Imię

Dułak, Olivier

Gerigk, Maksymilian Karol

Główczewska, Arleta

Górniewicz, Laura

Jutrzonka, Maciej

Kerlin, Kajetan

Konsorska, Dagmara

Marciński, Aleksander

Marczyk, Natalia

Miłosz, Agata Zuzanna

Okrój, Maksymilian

Płotka, Andżelika

Serkowska, Iwona

Walczak, Kalina

Walkusz, Dawid

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 133.45

klasa: 1Aa [mat-fiz-ang]

Nazwisko, Imię

Błaszkowska, Daria

Czapiewski, Jan

Jarząbek, Nikodem

Kalinowska, Małgorzata

Macierzanka, Miłosz

Piwowarczyk, Igor

Rowe, Alexandra

Rużyła, Julian

Skwirowski, Maksymilian

Stefanowski, Dawid

Stosik, Jakub

Wrycza, Magdalena

 

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 156.65

 klasa: 1Bb [bio-chem-ang]

Nazwisko, Imię

Breza, Wiktoria

Dorau, Natalia

Hammerl, Aleksandra

Jakusz, Wiktoria

Jaroniec, Fabian

Kalinka, Ida

Litwin, Joanna

Myszka, Agnieszka

Nosek, Julia

Okuniewska, Zuzanna

Olszewska, Zuzanna

Plata, Natalia

Pobłocki, Kajetan

Reca, Paulina

Skwierawska, Kinga

Staubach, Zuzanna

Surma, Julia

Szarmach, Liliana

Szymkowiak, Weronika

Troka, Kinga

Trzcińska, Aleksandra

Wenta, Antoni

Żołądek, Emelie

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 125.6

klasa: 1C [pol-wos-ang]

Nazwisko, Imię

Górski, Piotr

Hapka, Agata

Hapka, Zuzanna

Hinca, Paulina

Łukowicz, Maciej

Mazurkiewicz, Karina

Myszk, Szymon

Osiak, Bernadeta

Piankowska, Julia

Plata, Weronika

Stoltmann, Wiktoria

Suchta, Justyna

Turzyński, Błażej

Wardyn, Julia

Wirkus, Sylwia

Żołądek, Amelie

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 120.55

klasa: 1Cc [pol-hist-ang]

Nazwisko, Imię

Brzoskowski, Arkadiusz

Czyżewska, Emilia

Dera, Wiktoria

Gajewska, Aleksandra

Gliszczyńska, Maria

Grota, Martyna

Hoppa, Artur

Lubecka, Paulina

Medykowski, Marcin

Polak, Konrad Aleksander

REKOWSKI, MARCIN

Sarnecka, Amelia

Tomczyk, Magdalena

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 121.55

klasa: 1Dd [mat-geo-ang]

Nazwisko, Imię

Adamczyk, Filip

Bembnista, Oliwia Ewa

Breza, Michał

Brzoskowska, Natalia

Cichosz, Dariusz

Deja, Oliwia

Domaros, Patryk

Dułak, Nikola

Grandzicka, Klara

Hewelt, Judyta

Jakubek, Celina

Jaroszewicz, Marcel

Klasa, Jakub

Klasa, Zuzanna

Knopik, Julia Dorota

Kowalewska, Marta

Kropidłowska, Zuzanna

Kupiecka, Wiktoria

Machnikowski, Jakub

Młyński, Mateusz

Prądzińska, Monika

Reclaf, Natalia

Rolbiecka, Agnieszka

Sowa, Aleksander Jan

Tuszkowska, Agata

Walkusz, Piotr

Wica, Rafał

Włoczanko, Pola

Zabrocki, Kamil

Zwara, Joanna

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 141.85

klasa: 1E [pol-ang-hiszp]

Nazwisko, Imię

Bielau, Paweł

Dzwonkowska, Agnieszka

Gierszewska, Julia

Kąkol, Marcelina

Kozak, Natalia

Krzoska, Jakub

Landowski, Maciej

Narloch, Aleksandra

Peplińska, Wiktoria

Szultk, Agata

Turzyńska, Jagoda

Wysocka, Martyna

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 129.15

klasa: 1Ee [pol-ang-niem ]

Nazwisko, Imię

Brzeziński, Leszek

Czerwińska, Marta

Gac, Paulina

Gliszczyńska, Magdalena

Herman, Katarzyna

Hoppe, Julianna

Jaszewski, Jakub

Kulaszewicz, Karolina

Lemańczyk, Leon

Męczykowska, Oliwia

POLAK, NIKOLA

Rogowska, Wiktoria Maria

Szulist, Aneta

Wiśniewska, Aleksandra

Wojaczek, Andżelika

Woźniak, Nikodem

najniższa liczba punktów z osiągnięć: 92.35

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie