Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Miło nam poinformować, że pomimo wielu ograniczeń w dobie koronawirusa, nasi uczniowie nadal pozostają aktywni i reprezentują naszą szkołę w konkursach. 21 czerwca Marta Kujach z klasy Ia zajęła III miejsce, a Wiktoria Stolc z Ic II miejsce i Nagrodę Specjalną za najlepszą recytację utworu o tematyce religijnej w finale 49. Konkursu Recytatorskiego Literatury Kaszubskiej „Rodnô Mòwa” w Chmielnie. Był to konkurs o zasięgu wojewódzkim. Wzięło w nim udział łącznie 260 uczestników w 6 kategoriach. Serdecznie gratulujemy naszym Kaszubkom!

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie