Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Powiat Kościerski wraz z Lokalnym Centrum Nauczania Kreatywnego zaprasza do udziału w Projekcie „Zdolni z Pomorza – powiat kościerski” na rok szkolny 2020/2021 młodzież, która interesuje się: matematyką, fizyką, informatyką, biologią, chemią lub kompetencjami społecznymi (np. j. polski, historia, WOS, sztuka, współpraca, itp.) będącą uczniami:

    VII – VIII klasy szkoły podstawowej,
    szkoły ponadpodstawowej,
    szkoły ponadgimnazjalnej.

W ramach projektu dla uzdolnionych uczniów zaplanowaliśmy m.in.:

 

    ciekawe zajęcia pozalekcyjne,
    warsztaty rozwijające kreatywność,
    spotkania akademickie na największych pomorskich uczelniach,
    stypendia,
    obozy naukowe.

Aby wziąć udział w Projekcie należy w terminie od 05 czerwca 2020 r. do 03 lipca 2020 r. złożyć do Starostwa Powiatowego – Biuro Obsługi Interesanta, ul. 3 Maja 9C w Kościerzynie dokumenty znajdujące się na stronie internetowej.

zdolni 20 21

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie