Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 
Obecny czas, choć trudny, zapamiętamy też jako czas największych możliwości obcowania z kulturą. Właśnie nadarza się kolejna sposobność: oglądania wybitnych, ważnych filmów dokumentalnych w ramach festiwalu Millennium Docs Against Gravity. Od 8 do 18 maja na stronie ninateka.pl będzie można obejrzeć 20 najciekawszych tytułów z poprzednich edycji festiwalu: Kraina mioduTwarze, plażeKsiążę i dybuk, Genesis 2.0, Niemiecki życiorys,  Człowiek delfin,  Nie mrugaj – Robert Frank, Sól Ziemi,  Zjadanie zwierząt,  My Generatio, Człowiek, Niezwykła propozycja, Świadkowie Putina,  Pogawędki o drzewach to zbrodnia, Stroiciel Himalajów, Współczesny mężczyzna, Score – muzyka filmowa, Ludowa Republika Pożądania, Ostatni w Aleppo, Scena zbrodni. Warto!
© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie