Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Rok 2020 zdecydowanie różni się od wcześniejszych. Sytuacja w kraju sprawiła, że nasi Trzecioklasiści ostatni raz w szkolnych ławkach zasiedli nie w kwietniu, a 11 marca i nikt wtedy nie przypuszczał, iż pożegnanie szkoły będzie takie inne…

Wprawdzie świadectwa są gotowe i czekają na odbiór, to my jednak jeszcze nie żegnamy się z naszymi Absolwentami. Uroczyste zakończenie szkoły, z wręczanymi dyplomami i nagrodami, ostatnimi wspólnymi fotkami przekładamy na później.

A teraz powtarzając za Julią i Zuzią Zaborowskimi, które specjalnie dla naszych tegorocznych Absolwentów nagrały piosenkę, mówimy: „Stand by me” i życzymy sukcesów na maturze.

W dalszej części kilka niespodzianek

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie