Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Z satysfakcją informujemy, iż w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących, co roku ogłaszanym przez miesięcznik "Perspektywy", nasze liceum znalazło się w pierwszej pięćsetce liceów ogólnokształcących w Polsce. Zajęliśmy miejsce, które zagwarantowało nam utrzymanie zdobytej w ubiegłym roku odznaki "Srebrnej szkoły". Zajęliśmy też wysoką 24. pozycję (na 64 licea ogólnokształcące) w województwie pomorskim. Punktacja rankingu obejmuje m.in.wyniki egzaminów maturalnych oraz udział w olimpiadach przedmiotowych. 

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie