Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

19 grudnia przedstawicielki klasy II b wraz z panią wychowawczynią Wiesławą Sabisz, udały się do Hospicjum znajdującego się w Szpitalu Specjalistycznym w Kościerzynie, aby przekazać świąteczny prezent od klasy. Znalazły się w nim kosmetyki, środki higieniczne oraz inne potrzebne artykuły, które uczniowie naszej klasy postanowili przekazać dla podopiecznych placówki jako alternatywę dla klasowych prezentów świątecznych. Lekarz kierujący Hospicjum oraz pracownicy przyjęli nas serdecznie i utwierdzili w przekonaniu o zasadności organizowania takich akcji. Mamy nadzieję, że staną się one naszą klasową, a być może szkolną tradycją. Zdjęcia - w Czytaj więcej.

20191219 162156 Kopiowanie

20191219 162224 Kopiowanie

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie