Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Dnia 18 grudnia, krótko po świcie, reprezentacja naszej klasy stawiła się przed bramą schroniska Fundacji "Animalsi" w Kościerzynie, przywożąc blisko 300 kilogramów karmy dla zamieszkującej je psiej braci. Przywitało nas radosne poszczekiwanie czworonogów trzymających wartę u wejścia, które zdawały się być żywo zainteresowane naszym pojawieniem się. Po rozpakowaniu całości odjechaliśmy, ciesząc się z pomysłu obdarowania psiaków, zamiast robienia prezentów wigilijnych sobie nawzajem. Mamy nadzieję na powtarzanie akcji w kolejnych latach. Zdjęcie - w Czytaj wiecej.

IMG 5142 Kopiowanie

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie