Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Dnia 1 października odbyła się wycieczka klasy 2a na czele z naszym wspaniałym wychowawcą Panem Maciejem Szulcem i równie wspaniałym Panem Robertem Cieszyńskim. Pierwszym punktem było zwiedzenie Muzeum II Wojny Światowej, gdzie mogliśmy pogłębić naszą wiedzę o tych trudnych zdarzeniach. Przeszliśmy się także po ulicy Długiej w Gdańsku podziwiając jej kamieniczki. Następnie mieliśmy okazję trochę się pobawić. Bubble Football to turniej zapewniający dużą porcję adrenaliny i niespodziewanych upadków. Powrót dla niektórych okazał się dość szczególny, lecz mimo to wycieczkę zaliczamy do udanych.

 
 
© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie