I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

We wtorek 9 października 2018 r. w Garczynie odbyły się Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe dziewcząt i chłopców. Reprezentacja damska w składzie: Sandra Kopp-Ostrowska (IIId), Martyna Trzebiatowska (IIe), Nikola Turzyńska (IIe), Julia Lindstedt (IIe), Maria Jakusz (IId), Anna Kroplewska (IIIc), Dominika Grau (IIIc), Olimpia Breza (Ie), Emilia Konk (Ie), Martyna Rolbiecka (Ic), Ewelina Nikel (Id), Nikola Łudzik (Id), pod opieką pani Ewy Stoltmann zdobyła I miejsce  i będzie reprezentować Powiat w Finale Wojewódzkim. Natomiast sztafeta męska w składzie: Bartek Wirkus (IId), Dominik Szulist (Ia), Łukasz Knitter (IIb), Łukasz Kulas (IIa), Robert Rekowski (IIa), Kacper Ronkowski (IIa), Kacper Szulc (IIa), Jan Szymkowiak (Ie), Mariusz Bronk (IIIa), Szymon Śliwa (Ie), Krystian Zaborowski (Ic), Kacper Zaborowski (IIe), pod opieką pana Krzysztofa Hinca zdobyła III miejsce w Powiecie. Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów dla wszystkich zawodników!© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie