I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Konkurs "Ojczyzna nasza" realizowany jest pod hasłem: "Póty żyć będzie, póki tylko stanie Jednego męża, jednego pałasza - To Polska!... Polska!... To Ojczyzna nasza." Konkurs ma charakter dwuetapowy: I etap - drużynowe rozwiązanie testu (45 pytań) na platformie internetowej, II etap (finał) - test wiedzy połączony z grą terenową na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego. Nabór uczestników trwa od 24 października do 3 listopada 2018 r. Finał odbędzie się w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Na zdobywców I, II i III miejsca czekają cenne nagrody: laptopy, rowery, czytniki e-booków, aparaty fotograficzne, bony na zakup książek, oprogramowanie edukacyjne. Szczegóły na stronie doniepodleglej.pl.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie