I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Konkurs organizowany jest pod patronatem ministerstwa edukacji narodowej. Nosi tytuł "Myśmy wciąż do Niepodległej szli"... i realizowany jest pod hasłem "Ojczyzno droga i luba (...), niewart Ciebie, niewart życia, kto w niewoli żyć może!". Ma charakter dwuetapowy: I etap - przesłanie samodzielnie napisanego wiersza związanego z tematyką konkursu, II etap (finał) - publiczne zaprezentowanie wiersza we własnej interpretacji. Finał odbędzie się w Bałtowskim Kompleksie Turystycznym. Nabór uczestników trwa od 24 października do 16 listopada 2018 r. Na zdobywców I, II i III miejsca czekają cenne nagrody: laptopy, rowery, czytniki e-booków, aparaty fotograficzne, bony na zakup książek, oprogramowanie edukacyjne. Szczegóły na stronie doniepodleglej.pl.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie