I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Zapraszamy uczniów do wzięcia udziału w konkursie na najlepszy biznes plan działalności gospodarczej pod nazwą "Biznes plan Juniora IV". Przedmiotem konkursu jest przygotowanie samodzielnie lub w grupie (max.3 osobowej): 1/ biznes planu przedsięwzięcia - uruchomienia i prowadzenia działalności gospodarczej w realiach obecnej sytuacji na rynku pracy, oraz 2/ zaprezentowanie przez uczestników konkursu biznes planu i przedsięwzięcia wewnątrzszkolnej komisji konkursowej, a także 3/ zaprezentowanie przez zwycięzców etapu wewnątrzszkolnego biznes planu na forum publicznym przy udziale Komisji konkursowej w trakcie Pomorskiego Dnia Przedsiębiorczości IDG w dniu 14 listopada 2018 r. Etap I (szkolny) - od 1  do 15 października 2018 r.; przyjmowanie zgłoszeń - od 16 do  31 października 2018 r.; składanie biznesplanów przez uczestników - od 1 do 7 listopada 2018 r.; ocena przez Komisję wewnątrzszkolną oraz upominki  dla uczestników. Etap II trwa od 14 listopada 2018 r. Przewidziane są nagrody pieniężne o wartości 1.200 zł  za zajęcie I miejsca, 900 zł za II miejsce, 750 zł za III miejsce oraz za IV miejsce 600 zł. Wszystkich mających pomysły zapraszamy do udziału w konkursie. Zgłoszenia u nauczyciela przedsiębiorczości, pani Natalii Cygert.