I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Nasz patron - Józef Wybicki

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Emocje już opadły po tegorocznym Koncercie Jesiennym, który odbył się się 13 października. Rozrywki tego dnia dostarczyli nam: Jakub Łosiński, Julia Brzoskowska, Nikola Mateja, Natalia Jereczek, Wiktoria Gliszczyńska, Paweł Kreft, Kasia Pobłocka, Justyna Glińska, Edyta Glińska, Julia Mańska, Ala Szreder, Ala Nakielska, Sandra Leszczyńska, Ola Gruchała-Węsierska, Klaudia Cichosz, Wiktoria Richert, Natalia Jakubek, Natalia Kulaszewicz, Daniel Perszewski, Mateusz Treder, Krzysztof Stencel, Ola Stoltmann oraz klasa IIa. Wszystkim wykonawcom należą się szczere podziękowania. Przesyłamy je także prowadzącym i organizatorom wydarzenia, między innymi Monice Kapiszce, Mateuszowi Wódkowskiemu i pani Ewie Stoltmann. Już dziś zapraszamy wszystkich na następne koncerty - nie tylko jako widownię, ale także jako wykonawców.

© 2018 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie