I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

29 września 2017 r., w Schronisku Młodzieżowym w Gdańsku-Wrzeszczu odbyła się uroczysta Inauguracja Sportowego Roku Szkolnego 2017/2018 połączona z podsumowaniem Współzawodnictwa Szkół w roku 2016/2017, zorganizowana przez Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy w Gdańsku. Nasze Liceum zajęło zaszczytne II miejsce wśród najlepszych sportowo 113 szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego. Po odbiór nagrody, w delegacji z naszej szkoły, pojechali uczniowie: Alicja Nakielska, Justyna Skwierawska, Kacper Kachniarz, Mateusz Okrój, Paweł Knitter pod opieką pani dyrektor Edyty Bławat i nauczyciela wychowania fizycznego, pani Ewy Stoltmann. Warto dodać, iż sukcesy sportowe naszego Liceum zasługują na docenienie i budowę nowej sali sportowej. Klasyfikacja wyświetli się po kliknięciu w link.