I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Nasz patron - Józef Wybicki

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

31 maja nasz Kameralny Chór Żeński przy I LO im. J. Wybickiego w Kościerzynie pod dyrekcją Tomasza Chyły wziął udział w XVIII Konkursie Chórów Regionu Pomorskiego Projektu Akademia Chóralna – „Śpiewająca Polska”. Przegląd odbył się w Sali Koncertowej Akademii Muzycznej w Gdańsku. Zespoły oceniało jury w składzie: dr Anna Wilczewska (AM Gdańsk) oraz dr Teresa Pabjańczyk (AM Gdańsk). Tematem tegorocznej edycji były opowieści chóralne. Dziewczęta zaprezentowały cztery utwory... i wyśpiewały I miejsce, zdobywając Złote Pasmo. Gratulujemy! (Zdjęcia w Czytaj więcej).

DSC 0585

dsc 0773

 

© 2018 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie