I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Nasz patron - Józef Wybicki

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

5 czerwca 2017 r. na plaży w Gdyni odbyły się Finały Wojewódzkie piłki plażowej. W rozgrywkach wzięły udział: Izabela Zaborowska, Daria Hinc i Zofia Gliszczyńska. Piękna pogoda i morska bryza sprzyjały zwycięskiej atmosferze. Uczniowie wspaniale dopingowali nasze zawodniczki, wszyscy mocno trzymali kciuki. Dzięki zaciętej walce i wielkiej motywacji dziewczyny wywalczyły IV miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! Zdjęcia wkrótce.

© 2018 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie