I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Miło nam poinformować, iż w eliminacjach pisemnych i w bardzo wyrównanych eliminacjach ustnych III edycji Szkolnego Konkursu Języków Obcych "Obcy w Wybickim" /z JĘZYKA NIEMIECKIEGO/ wyłoniliśmy już najlepszych uczniów naszego liceum. W tym roku I miejsce zajął, broniąc tym samym uzyskany także w minionym roku tytuł Mistrza Języka Niemieckiego I LO, Tymoteusz Zimmermann z klasy 3d. II miejsce zajął i wicemistrzem został Marcel Zmeczerowski z 3a, na III miejscu znalazły się ex aequo Teresa Daszkowska z klasy 3d i Katarzyna Kama z 3b, IV miejsce przypadło Bartkowi Jakubkowi z 3d i V miejsce Kindze Szewczyk, również z klasy 3d. Gratulujemy temu ścisłemu gronu najlepszych wysokiego poziomu znajomości języka niemieckiego i życzymy kolejnych sukcesów - nie tylko na tym polu. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku!