Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W środę 11 stycznia 2017 .r na hali Sokolnia odbyła się Powiatowa Licealiada w halową piłkę nożną dziewcząt. Nasza szkolna drużyna, prowadzona przez COACHA NAWAŁKĘ - Szymona Kulasa, pod opieką pani Ewy Stoltmann, zwyciężyła cały turniej i tym samym reprezentować będzie Powiat kościerski na Półfinałach Wojewódzkich. Gratulacje dla Martyny Mach, Klaudii Kulas, super bramkarki Karoliny Zabrockiej, Kamili Littwin, Beaty Hinc, Pauli Sarah, Ali Nakielskiej, Ali Szreder, Pauliny Gostkowskiej, Karoliny Lehman, Nikoli Duzowskiej, Victorii Zmeczerowskiej, Pauliny Czech, Sandry Kopp-Ostrowskiej i Justyny Skwierawskiej. Dziewczyny i Szymon na złoty medal!!!!!

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie