Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W ubiegłą środę t.j. 16 listopada 2016 r. nasza szkoła miała okazję organizować powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentantki ogólniaka w składzie: Klaudia Mańska, Ola Guzman, Karolina Mering, Adrianna Stefańska, Natalia Mering, Ada Potrykus, Kamila Bruniecka, Wiktoria Paszylk, Nikola Łyskowska, Klaudyna Ebertowska i Justyna Skwierawska pokonały przeciwniczki, tym samym dostając się do kolejnego etapu zmagań. Miejmy nadzieję, że w Czersku dziewczyny pokazą swoją siłę i będziemy mogli dalej być tak dumni jak teraz.

 

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie