Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

29 września 2016 r. nasze szkolne sztafety - damska i męska - brały udział w II Kaszubskim Krwiobiegu Ulicznym organizowanym przez kościerskie PCK, który to odbył się w okolicach Parowozowni. Pogoda i humory dopisały, więc treningowy bieg był udany i dobrze przygotował nasze reprezentacje do Powiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych 11 października 2016r., które odbywały się w PCM Garczyn. Dziewczęta i chłopacy wybiegali na nich srebrne medale i możliwość reprezentowania Powiatu w Finale Wojewódzkim 19 października 2016 r. Podczas mocnej rywalizacji finałowej nie mieliśmy już takiego szczęścia, ale dzięki pozytywnemu nastawieniu naszych zawodników i ambitną walkę uzyskaliśmy XI miejsce - chłopacy, i XIII miejsce - dziewczęta. Gratulacje dla wszystkich. 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie