Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

We wspaniałym stylu uczniowie ogólniaka podsumowali cały rok międzyszkolnych rozgrywek sportowych. Licealiści okazali się być niepokonanymi w niemalże każdej konkurencji zawodów lekkoatletycznych, które odbyły się na boisku PZS nr 3 w Kościerzynie 20 maja 2016 r. Tym samym - jako najlepsi z powiatu (zarówno chłopcy, jak i dziewczyny w klasyfikacji generalnej zajęli I miejsce) - zmierzą się na szczeblu wojewódzkim już 31 maja. Trzymajmy kciuki za naszych mistrzów, ponieważ walka o klasyfikację w województwie nadal trwa :-) 

 

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie