I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

We wtorek, 9 lutego 2016 r., odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla 400 uczniów – uczestników współfinansowanego ze środków europejskich projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej 2015/2016−2016/2017". W spotkaniu udział wzięli marszałkowie Mieczysław Struk i Krzysztof Trawicki. Wśród 400 uczniów z Pomorza 13 to uczniowie naszej szkoły, zakwalifikowani z ponad 2 tys. zgłoszonych do projektu z województwa pomorskiego, w którym kryteria oceny wniosków obejmowały zarówno wyniki nauczania (średnia ocen), jak i dodatkowe osiągnięcia uczniów związane z konkursami i olimpiadami przedmiotowymi. Wartość stypendium to 250 zł miesięcznie (wypłacanych przez rok). Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! A oto nasi stypendyści - I a: Anna Mielewczyk, Edyta Glińska, Justyna Glińska, Alicja Nakielska, Dominika Muchowska, I b: Dominika Jurczak, Klaudia Klaman, Adrianna Stefańska, Mateusz Okrój, I c: Amadeusz SłobodzińskiI d: Zuzanna Pirch, Marta Słomińska, I e: Andżelika Stencel.