I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Instytut Prawa, Administracji i Ekonomii pragnie zaprosić Uczniów ostatniej i przedostatniej klasy szkoły średniej do udziału w pierwszej edycji Ogólnopolskiego Konkursu na projekt pt.: „Co chciałbym zmienić w Polsce? Prawo, administracja, ekonomia”. Nagrodą główną są trzy „indeksy” na kierunki: prawo, administracja i ekonomia społeczna, ponadto nagrody książkowe i wyróżnienia. Każdy uczestnik otrzyma dyplom Termin nadsyłania prac mija 31 marca. Pytania i wątpliwości proszę kierować na adres e-mail konkursu:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  Regulamin, wszystkie wymagane dokumenty oraz szczegóły na stronie internetowej Instytutu:
www.prawo.up.krakow.pl   www.prawo.up.krakow.pl