I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Nasz patron - Józef Wybicki

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

19 października 2017 r. w kościerskim kinie "Remus" odbędzie się otwarcie wystawy fotografii znanego w świecie fotografika przyrody, Włodzimierza Puchalskiego, pt. "Śladami Włodzimierza Puchalskiego". Wystawa potrwa do 12 listopada 2017 r. Towarzyszyć jej będzie  konkurs fotograficzny skierowany do młodzieży szkół gimnazjalnych i licealnych, pod tym samym tytułem: "Śladami Włodzimierza Puchalskiego". Informacje oraz regulamin konkursu znajdują się tutaj.

© 2017 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie