I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Bank BZWBK zaprasza do udziału w konkursie „Piękna nasza Polska cała… - obrazki z wakacji”. Udział w Konkursie jest bezpłatny. Nadsyłane prace muszą być wykonane w okresie wakacji pomiędzy 26 czerwca a 11 września 2015 roku. Do Konkursu nie można zgłaszać prac posiadających więcej niż jednego autora. Prace do Konkursu można zgłaszać w następujących kategoriach:

1) „A” – piękno polskiej architektury (zabytki i architektura współczesna).

2) „P” – piękno polskiej przyrody (krajobraz, flora i fauna).

3) „U” – piękny polski uśmiech.

 

W każdej z kategorii można nadsyłać pojedyncze zdjęcia. Każde zdjęcie może być zgłoszone do Konkursu tylko w jednej kategorii. Zdjęcia nadesłane na Konkurs mogą być wykonane w technice czarno-białej lub kolorowej. Pojedyncze zdjęcia należy zgłaszać do Konkursu poprzez formularz umieszczony na stronie internetowej Konkursu pod adresem http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/karty-przedplaconepre-paid/karta-szkolna/karta-szkolna.html. Zdjęcia nadesłane na Konkurs muszą spełniać następujące wymogi techniczne: - format pliku JPG - rozdzielczość 2560 x 1960 px - minimum 180 dpi.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody: nagroda główna dla zwycięzcy to aparat fotograficzny o wartości około 500 zł. Nagrody za zajęcie pierwszego miejsca w każdej z trzech kategorii Konkursu – cenne nagrody rzeczowe o wartości 300 zł każda.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie