Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Emocje po Koncercie Wigilijnym już opadły, dlatego warto by było przypomnieć sobie to szczególne wydarzenie. Odbył się on 22 grudnia na Sali Szopińskiego. Rekordowa liczba wykonawców w niezwykły sposób wprowadziła nas w świąteczny nastrój. Należy jednak pamiętać, że za każdym wyjątkowym występem stoi równie wyjątkowa grupa organizatorów i pomocników. Dziękujemy wszystkim za ich wkład w to wydarzenie i zachęcamy do równie chętnego udziału w kolejnych :-) A zamiast słów najlepsze będa zdjęcia i film, który znajdziesz tutaj.

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie