I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Jesteśmy już po II Regatach o Puchar Dyrektora I LO w Kościerzynie. W sobotę 16 czerwca 2016 r. w Garczynie w pięknych okolicznościach przyrody walczyły pod żaglami załogi reprezentujące cztery obecne klasy (mat-fiz, biol-chem, human, mat-geo) oraz absolwenci 2016 r. Załoga Ia – „T”, zajęła V miejsce: Justyna Glińska, Edyta Glińska, Kacper Narloch, Ala Nakielska, Kacper Szuta i pani Urszula Kalińska, Załoga Id – „Orki z Majorki”, zajęła IV miejsce: Martyna Jendernal, Kasia Hinc, Bartek Kulasiewicz, Marta Zaborowska i pan Cyprian Zalewski, Załoga Ic – „Szczeżuje”, zajęła III miejsce: Paweł Dorawa, Michalina Jażdżewska, Dawid Stoltmann, Tomek Stoltmann i pani Izolda Gulczyńska-Zalewska, Załoga Ib – „Laski Team”, zajęła II miejsce: Julia Gralka, Magda Pirch, Beata Bławat, Marcelina Liedtke, Weronika Kerlin i pani Anna Kąkol, Załoga „Absolwenci 2016” zajęła I miejsce i zdobyła Puchar przechodni: Damian Zblewski, Emilia Majewska, pani Ada Lubińska–Kaiser i pani Weronika Navus-Wysocka. Zapraszamy na kolejne regaty za rok!!! Z żeglarskim pozdrowieniem: Ewa Stoltmann.

 regaty 2016 a

 regaty 2016 b

regaty 2016 c

regaty 2016 d

regaty 2016 e

regaty 2016 f

regaty 2016 g

 

 

 

 

 

 

© 2018 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie