I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Jeszcze przed feriami, 3 lutego  w powiecie kościerskim rozegrane zostały zawody w piłce siatkowej chłopców. Po raz kolejny nasi zawodnicy pokazali, na jakim poziomie potrafią grać. W rozgrywkach wzięły udział wszystkie szkoły,  jednak wynik zawodów okazał się przewidywalny. Po raz kolejny otrzymaliśmy srebro, więc trzymajcie  kciuki za dziewczyny,  które będą walczyć w poniedziałek, 8 lutego. Pierwsze miejsce zajęła Budowlanka, trzecie Drzewna, a zaraz za podium Ekonomik. Liczymy na to,  że w przyszłym roku nasze ogólniakowe chłopaki pokażą, na co ich stać nie tylko na szczeblu powiatowym, ale także wojewódzkim.

© 2018 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie