Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W piątek 29 stycznia br. po raz pierwszy w powiecie kościerskim odbyła się Powiatowa Licealiada w Futsalu dziewcząt (dla niezorientowanych: halowa piłka nożna). Poziom gry zawodniczek był niezwykle wyrównany, bo aż 3 drużyny zdobyły tyle samo punktów, więc pod uwagę należało wziąć "małe punkty". W klasyfikacji medalowej nasza drużyna, pod opieką p. Ewy Stoltmann oraz pod czujnym okiem trenera, Szymona Kulasa z II D, zajęła drugie miejsce, Ekonomik pierwsze, a Budowlanka trzecie. Ogólniakowy skład: Alicja Nakielska, Martyna Mach, Kinga Sikorska, Klaudia Kulas, Daria Koprek, Karolina Zabrocka, Martyna Szenwald, Oliwia Wisińska, Kamila Littwin, Beata Hinc, Paula Sarach, Ala Szreder, Ola Narloch, Klaudia Szreder. Reprezentantkom gratulujemy i trzymamy kciuki na przyszły rok.

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie