I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Nasz patron - Józef Wybicki

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Dnia 25 maja 2017 r. po zakończeniu zajęć lekcyjnych klasa Ib pod opieką pani Izabeli Zgleszewskiej, Urszuli Kalińskiej oraz Iwony Kosznik udała się do Teatru Muzycznego w Gdyni na musical pt. „Grease”. Podczas trzygodzinnego spektaklu poznaliśmy problematykę miłosną, z jaką zmagali się roztańczeni i zakochani w rock and rollu i dobrej zabawie młodzi bohaterowie. Szczególną uwagę przyciągnęła świetna choreografia i przebojowe piosenki. Wszyscy zadowoleni i wzbogaceni nowymi przeżyciami w późnych godzinach wieczornych wróciliśmy pod bramy naszego liceum.

© 2018 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie