I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

MOPS w Kościerzynie złożył wniosek o dofinansowanie zakupów sprzętów i pomocy edukacyjnych (interaktywna tablica, ebooki, mata interaktywna oraz stoły) dla dzieci uczęszczających do świetlicy profilaktycznej – dzieci klientów MOPS. Jednak aby mieć szansę na posiadanie tych urządzeń, potrzebujemy Waszej pomocy. Link aktywny do głosowania
WAŻNE jest aby potwierdzić oddany glos w linku, który przychodzi na wskazany adres e-mail. Liczymy na Państwa przychylność i pomoc w działaniu, które może pomóc w zacieraniu różnic społecznych w procesie edukacji i formach spędzania czasu wolnego wśród najmłodszych  mieszkańców naszego miasta. Państwa zaangażowanie, jako instytucji edukującej, jest bardzo istotne, gdyż pobudzić może dzieci i młodzież do społecznego angażowania się w sprawy otaczającego ich świata. Liczę na miłą współpracę, Sylwia Trzebiatowska-Glok, dyrektor MOPS w Kościerzynie.