I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Nasz patron - Józef Wybicki

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

W dniu 6 maja 2017 r. Szkolne Koło Turystyki Rowerowej organizuje wycieczkę rowerową na trasie Kościerzyna - Gostomie - Niesiołowice - Węsiory - Kościerzyna. Tym razem cofamy się do czasów starożytnych, zwiedzimy bowiem cmentarzysko w Węsiorach z I-III w. n.e., będące śladem wędrówek Germanów w Europie Środkowej. Wszystkich uczniów i absolwentów szkoły zapraszamy do uczestnictwa w wycieczce. Zgłoszenia przyjmuje pan Marcin Grulkowski (w przypadku uczniów wymagane jest dostarczenie do najbliższego piątku pisemnej zgody rodziców). Zgłoszeń można dokonywać również w formie wiadomości wysyłanej na stronę fb "Z historią na dwóch kołach". Liczymy na Wasz liczny udział!

© 2018 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie