Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

9 grudnia 2016 klasa Id uczestniczyła w spotkaniu autorskim z Ewą Nowak, które odbyło się w bibliotece miejskiej w Kościerzynie. Podczas spotkania pisarka przedstawiła kilka interesujących anegdot z własnego życia. Ewa Nowak opowiedziała, w jaki sposób zaczęła się jej przygoda z pisaniem oraz jakie cechy powinien posiadać przyszły twórca. Zachęcała młodzież do twórczych działań, które, być może, w przyszłości będą początkiem ich kariery artystycznej. Autorka odpowiedziała także na szereg pytań młodzieży - z założeniem, że w każdym spotkaniu uczestniczy co najmniej jeden przyszły artysta. Wszyscy byli pod wrażeniem niezwykłego uroku osobistego pisarki. Wspólne zdjęcia i autografy pisarki Ewy Nowak wpisywane na książkach na zawsze utrwaliły niezapomniane i fascynujące przeżycia, jakich doświadczyli czytelnicy podczas spotkania. 

.

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie