Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

16 września klasy IB i ID udały się do Szarloty na ognisko integracyjne pod opieką Pani Izabeli Zgleszewskiej i Pana Cypriana Zalewskiego. Mimo krótkiego czasu spędzonego nad malowniczym jeziorem nieopodal Kościerzyny, uczniowie poznali siebie i opiekunów z innej, mniej służbowej strony. Po upieczeniu kiełbasek, pieczywa i pianek oraz rozegraniu meczu siatkówki wróciliśmy pod bramy naszego Liceum w świetnych humorach i z nowymi znajomościami. (Oprac. Wiktoria Szymańska z klasy IB).

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie