I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

W ubiegły piątek, tj. 22 kwietnia 2016 r. odbyły się dni otwarte szkół. Uczniowie ogólniaka starali się jak najlepiej przedstawić atuty uczęszczania do naszego liceum oraz zachęcić jak największą ilość gimnazjalistów do wyboru I LO jako dalszego etapu edukacji. Na sali gimnastycznej zaprezentowano przyszłoroczne profile poszczególnych klas, stoiska kół zainteresowań, sekcji sportowej, chóru szkolnego czy grupy PCK. Na małej salce zwiedzający mieli możliwość obejrzenia filmiku dotyczącego działalności samorządu szkolnego, rozmaitych wydarzeń kulturalnych itp. Zwieńczeniem był minikoncert w wieczerniku, po którym młodzi "wizytatorzy" mogli udać się na dalsze podboje szkół średnich powiatu kościerskiego.