I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

PLAKACIK

Jakże pięknie można zakończyć rok 2015 w gronie szkolnych znajomych! Po raz kolejny uczniowie kościerskiego  ogólniaka pokazali, na jak wysoki poziom kultury potrafią się wznieść. Za nami Koncert Wigilijny, który tym razem odbył się w sali im. Lubomira Szopińskiego, 22 grudnia 2015 roku. Występy znanych już szkolnych artystów, ale też zupełnie nowych wykonawców przybliżyły klimat tegorocznych świąt każdemu chyba sercu. Co więcej, oprócz pięknych kolęd,  pastorałek czy współczesnych piosenek bożonarodzeniowych w wykonaniach solowych, w duetach oraz większych grupach, oczom widowni ukazał się także świetny duet taneczny. Na scenie zawitali zarówno pierwszo-, drugo- i trzecioklasiści, jak i absolwenci naszej szkoły. Liczymy na to,  że wysoki poziom występów, piękna scenografia oraz doskonała organizacja będą towarzyszyły kolejnym koncertom w wykonaniu uczniów I LO. (A.S.)