Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

6 listopada uczniowie klasy Ib wzięli udział w "Nocowaniu w ogólniaku". Uczestnicy brali udział w wielu grach i zabawach, dzieki którym mogli się zintegrować i zaaklimatyzować w nowej szkole. Pierwsze godziny tego szczególnego "biwaku" uczniowie przeznaczyli na grę w siatkówkę, aby następnie posilić się pizzą. Resztę czasu ,,Biochemy'' spędziły na nocnych pogawędkach. Opiekunami uczestników "biwaku" byli: pani Wiesława Sabisz i pan Marcin Grulkowski. Czas szybko minął, więc rano wszyscy niechętnie opuszczali mury szkoły w nadziei na szybką powtórkę takiej przygody. Wkrótce zdjęcia.

 

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie