Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Tegoroczne powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt, które odbyły się 18 listopada 2015 r. na hali sportowej "Sokolnia", doprowadziły do zwycięstwa zawodniczki z Budowlanki, które ze znaczną przewagą pokonały wszystkie inne drużyny i to one pojadą na etap wojewódzki do Czerska. Kolejne miejsca zajęły dziewczyny z I LO, Ekonomika i PZS nr 3. Warto dodać, ze wyróżnione zostały: jako najlepsza zawodniczka - Oliwia Leszczyńska (PZS nr 2), najlepsza strzelczyni - Marieta Smuczyńska (PZS nr 2), a najlepszą bramkarką okazała się Klaudyna Ebertowska (I LO). Zacięta walka, niewielkie kontuzje, małe sprzeczki oraz ogromne wsparcie kibiców towarzyszyło dziewczynom do samego końca. Życzymy powodzenia na dalszym etapie reprezentantkom powiatu kościerskiego, a pozostałym drużynom powodzenia w przyszłym roku!

 

 

 

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie