I Liceum zaprasza po raz pierwszy

I Liceum zaprasza po raz drugi

Nasz patron - Józef Wybicki

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Informujemy, że etap szkolny „Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia” odbędzie się 20 listopada 2015 r. (piątek). Wszyscy zainteresowani proszeni są o zgłoszenie chęci uczestnictwa do środy 18 listopada 2015 r. p. Edycie Bławat w sekretariacie szkoły. Etap szkolny polega na rozwiązaniu testu w wersji papierowej, składającego się z 20 pytań testowych (zarówno z jedną poprawną odpowiedzią, jak i pytań o charakterze „prawda-fałsz”). Czas rozwiązywania testu: 30 minut. Więcej informacji o Olimpiadzie znajdziecie na stronie: http://www.olimpiada.pck.org.pl/pl/site.html.

© 2018 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie