Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Pierwszego dnia października samorząd szkolny zorganizował debatę dla kandydatów na nowego przewodniczącego. Debatę poprowadził pan Marcin Grulkowski. Składała się ona z trzech części: autoprezentacji kandydatów, pytań bezpośrednich oraz pytań losowanych. Zarówno Aleksandra Pałasz, jak i Jerzy Recław dzielnie bronili swoich postanowień. 5 października odbyły się wybory, po których wyłoniono zwycięzcę w postaci Jerzego Recława, który uzyskał 220 głosów. Jego kontrkandydatka Ola zdobyła 172 głosy. Nowo wybranemu przewodniczącemu Jurkowi i jego zastępczyni Oli, życzymy owocnej pracy w nowych rolach. 

 

© 2020 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie