I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Nadszedł czas kolejnych wyborów do Samorządu Uczniowskiego w naszej szkole. Wszystkich chcących działać na czele społeczności szkolnej i stworzyć miłą atmosferę prosimy o zgłaszanie się do opiekuna SU, pani Ewy Stoltmann, do poniedziałku 14 września 2015 r. Kampania wyborcza potrwa do 30 września 2015 r., następnie 2 października 2015 r. odbędzie się debata wyborcza z wszystkimi kandydatami i 05 października 2015 r. przeprowadzone zostaną WYBORY do Samorządu Uczniowskiego I LO w Kościerzynie. Serdecznie zapraszamy.

© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie