I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Ojczysty - dodaj do ulubionych

Procedury maturalne od 2015 r.

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

Zaczyna się nowy rok szkolny. Zaczyna się też kolejny sezon rowerowy. W Hiszpanii rządzi Rafał Majka, w Kościerzynie i okolicy - Szkolne Koło Turystyki Rowerowej przy I LO. Wszyscy szykujemy formę. W sobotę 5 września 2015 r. odbędzie się inauguracyjna wycieczka rowerowa, tradycyjnie na trasie Kościerzyna - Lizaki - Wdzydze Kiszewskie - Juszki - Kościerzyna. Celem jest wieża widokowa we Wdzydzach Kiszewskich, z której będziemy podziwiać nasze pojezierze. Serdecznie zapraszamy, w tym również naszych PIERWSZOROCZNIAKÓW. Osoby, które chciałyby wziąć udział w wycieczce, proszone są o zgłoszenie u Pana Marcina Grulkowskiego.
Dla wszystkich wahających się film motywacyjny: https://www.youtube.com/watch?v=wLbhrp5W_M0
© 2019 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie